מתעניינים במוצר? מצאו אותו כאן!

מיון לפי מחיר
קטגוריות

מזון למכרסמים

בין אם אלה ארנבים, אוגרים או אולי צ’ינצ’ילות, לכל מכרסם נדרש סוג אחר של אוכל וגם כמות שונה של מזון. השוק מציע כיום מגוון רחב של מזונות למכרסמים, הנבדלים אלה מאלה באיכות שלהם, בכמות שלהם, ברכיבים שהם כוללים וכמובן גם בקהל היעד – למי הם מיועדים. אם אתם מחפשים מזון למכרסמים, ובייחוד מזון יבש למכרסמים, תגלו עולם ומלואו ולכן חשוב מאד שתעזרו במומחים.

אצלנו, בחיות בלב, תמצאו את כל מה שאתם ובייחוד המכרסמים שלכם צריכים כדי ליהנות מבריאות ומסביבת חיים אידיאלית, כולל מזון בהתאמה מלאה. תוכלו להזמין את האוכל כאן, אונליין ישירות באתר, ולקבל אותו לביתכם.

 

כיצד בוחרים נכון מזון למכרסמים?

בחירה נכונה של מזון למכרסמים, בין אם זה מזון יבש למכרסמים או כל סוג אחר, מתחילה בהתייחסות לכמה פרמטרים. ראשית, יש לבדוק איזו חברה, איזה מותג, עומדים מאחורי אותו מזון ולוודא שמדובר במישהו מוכר שנחשב למוביל בתחומו. שנית, יש לבחון את רכיבי המזון: מה כולל אותו מזון, אילו רכיבים יש בו וגם האם ועד כמה הם מומלצים למכרסמים. מטרתו העיקרית של המזון הזה היא לשמור על בריאותם של המכרסמים, לאפשר התפתחות תקינה וגם למנוע מחלות ובעיות שונות. ולכן, יש חשיבות רבה מאד בבחירה נכונה של המזון ובהתאמתו בצורה המרבית לצרכים.

 

אילו סוגי מזון למכרסמים תמצאו כיום?

הסוג הנפוץ ביותר הוא זה היבש. מזון למכרסמים מסוג כופתיות הוא הפופולארי ביותר והוא מגיע בתצורות שונות. ניתן למצוא אריזות קטנות של 4 קילו למשל וגם אריזות גדולות מאד של 25 קילו, המתאימות למשך זמן רב. יש מזון למכרסמים כמו ארנבות, יש מזון לשרקנים, יש מזון לאוגרים וגם מזון לצ’ינצ’ילות. בדרך כלל מדובר במזון הכולל תערובת של כמה רכיבים חשובים המספקים לאותו בעל חיים את מה שהוא צריך לשם בריאות תקינה.

השוואה בין האפשרויות השונות תעזור לכם למצוא מה שמתאים וגם התייחסות, כאמור, אל הצרכים. לאחר הרכישה, ולו כדי לשמור כהלכה על המזון שבחרתם, וודאו שאתם שומרים עליו במקום יבש וקריר והקפידו לסגור היטב את האריזה כאשר היא איננה בשימוש.