מתעניינים במוצר? מצאו אותו כאן!

מיון לפי מחיר
קטגוריות

מתקני גירוד לחתולים

 

חתולים, ובדיוק כמו בעלי החיים האחרים, זקוקים לסביבה גידול נכונה. כזו שמייצרת עבורם את התנאים האידיאליים לחיות ולגדול בהם, להיות בריאים ומאושרים. כאשר מגדלים חתולים בבית, לא משנה מאיזה גזע וגם באיזה גיל, יש כמה אלמנטים שמומלץ מאד לשלב באותה סביבה שבה הם חיים כדי לייצר עבורם בדיוק את אותם תנאים נדרשים. אחד מהם הם מתקני גירוד לחתולים.

 

לשם מה צריך מתקני גירוד לחתולים?

החתולים מתגרדים לא מעט כאשר הם בטבע ולמעשה מדובר באקט שהוא טבעי לחלוטין עבורם. הגירוד מאפשר להם להתנקות, להסיר מעליהם את אותם תאי עור מתים שנמצאים על הטפרים שלהם, הוא מאפשר להם לסמן את השטח באמצעות עקבות ריח, להביע את הרגשות שלהם ואפילו לשחרר לחץ וגם עוזר להם לחזק את הגמישות שלהם ולמתוח את גופם. במקום שיגרדו את הספה בבית, את השמיכה שעל המיטה או כל אלמנט אחר, אפשר לרכוש עבורם מתקני גירוד לחתולים, המגיעים בגדלים ובעיצובים שונים.

 

אילו סוגי מתקני גירוד לחתולים תמצאו כיום?

מתקני הגירוד נבדלים אלה מלאה בכמה נקודות כדי להבטיח בחירה והתאמה מושלמות. ישנם מתקני גירוד שהם רב מפלסיים, ומציעים כמה משטחי גירוד, ישנם מתקני גירוד עם מפלס אחד בלבד וגם מתקנים בצורת מגלשה וקונוס. ישנם מתקני גירוד לחתולים גבוהים ויש את אלה הנמוכים. הסוד הוא להבין את הצרכים ולאתר מה שצריכים.

 

מה חשוב לקחת בחשבון לפני שרוכשים מתקני גירוד לחתולים?

יש סוגים רבים, כאמור, של מתקני גירוד לחתולים. בחירה של מתקן נכון מצריכה התייחסות לכמה פרמטרים עיקריים כדי לוודא שאתם אכן מספקים לחתול שלכם את התנאים המושלמים. חשוב שאותו מתקן נבחר יאתגר אל החתול, יעורר בו עניין כדי שיגיע אליו להתגרד. חשוב שהוא יהיה בגובה המתאים, כדי להציע את היציבות הנכונה וגם לאפשר לחתול התנהלות שהיא בטוחה. מתקן בגובה של בסביבות 50 ס”מ יכול להיות, בשלב הראשון, הפתרון המתאים והוא גם זה שירחיק את החתול שלכם מכל הרהיטים.

אצלנו בחיות בלב תמצאו מבחר רחב של מתקני גירוד לחתולים במחירים נוחים ומשתלמים. תוכלו לבצע את ההזמנה שלכם, כאן אונליין, וליהנות מפתרון איכותי לאורך שנים.